wesja premium

E.12 E.13 E.14

Trenażer egzaminów zawodowych

Jeśli jesteś uczniem lub nauczycielem technikum albo pasjonatem informatyki i pragniesz zgłębiać swoją wiedzę to ta strona jest właśnie dla Ciebie. Przygotowaliśmy dla ciebie bazę pytań pochodzących z egzaminów, które odbyły się do tej pory. Możesz spróbwać swoich sił w testach składających się z 40 pytań lub zmierzyć się z pojedyńczymi pytaniami.

Zawód technika informatyka składa się z trzech kwalifikacji, które trzeba zakończyć testami: teoretycznym i praktycznym, uzyskując w obu przypadkach wyniki pozytywne. Tytuł otrzymuje się po zdaniu wszystkich trzech kwalifikacji. Pragniemy pomóc wam drodzy użytkownicy w nauce i przygotowaniu do egzaminu poprzez trenażer oraz materiały na naszej stornie.

Portal popularno-naukowy

Szukasz dobrych materiałow do nauki lub nowości ze świata inofrmatyki? Jeśli tak zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu na którym publikujemy przydatne artykuły dla uczniów przygotowywujących się do egzaminów zawodowych jak i również nowinki technologiczne.

• Dziel się wiedzą

• Zadawaj pytania