wersja premium

Kilka słów o projekcie i twórcach

Na wstępie pragniemy zachęcić do korzystania z naszego trenażera oraz innych stron wykonanych w ramach naszego projektu, w którego wykonanie włożyliśmy wiele czasu i trudu. Mamy nadzieję, że wszyscy korzystający z naszych stron odczuwają taką samą przyjemność, którą odczuwaliśmy my podczas „kodzenia” naszego serwisu oraz jaką odczuwamy widząc, że możemy pomagać w kształceniu naszym rówieśnikom, kolegom i koleżankom ze szkół o profilach informatycznych oraz wszystkim zapaleńcom intersujących się informatyką.

Nasz serwis zawsze pozostanie darmowy dla wszystkich uczniów. Jedynym źródłem finansowania będą reklamy umieszczone na stronie, czasami mogą one irytować odwiedzających, ale pomagają nam w rozwoju i prawidłowym funkcjonowaniu serwisu. Dostępna wersja premium naszego serwisu przeznaczona jest głównie dla nauczycieli, którzy chcą usprawnić swoją pracę. Wersja premium umożliwia korzystanie ze wszystkich baz danych z pytaniami, tworzenie własnych pytań i zapisywanie ich w bazie, tworzenie i edytowanie testów czy śledzenie statystyk wykonanych testów. Pełną specyfikację i przestawienie wszystkich możliwości można znaleźć tutaj.

Jesteśmy uczniami Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce kształcącymi się na profilu technik informatyk. Pod przewodnictwem naszego nauczyciela Sz.P mgr. inż. Mariusza Grzesińskiego, któremu chcielibyśmy serdecznie podziękować za jego wkład w powstanie projektu, stworzyliśmy serwis składający się z trzech członów: portalu informacyjnego, forum oraz zawansowanego trenażera testów zawodowych online, na którym obecnie się znajdujesz. Przyświecała nam myśl, aby stworzyć coś co pomoże uczniom w nauce i częściowo ułatwi pracę nauczycielom. Czy nam się udało? To już pozostawiamy do oceny Wam drodzy użytkownicy. Cała nasza szajka interesuje się programowaniem oraz obróbką grafiki. Poświęciliśmy wiele wolnego czasu na wykonanie serwisu. Dzięki wykonaniu projektu i zarządzaniu nim nauczyliśmy się wielu nieznanych nam wcześniej tajników programowania, SEO oraz nabraliśmy, jak że ważnego w tej branży, doświadczenia. Pragniemy dalej rozwijać i unowocześniać nasz portal aby nie odstawał funkcjonalnością i designem od innych tego typu portali i podążał za aktualnie narzucanymi trendami.

Realizacja:

Michał Kutaj: Backend, Frontend, tworzenie i zarządzanie trenażerem oraz bazą danych.

Marcin Paduch: Frontend, tworzenie i zarządzanie portalem informacyjnym.

Mateusz Zahel: Tworzenie i zarządzanie portalem informacyjnym.

Michał Kuc: Tworzenie i zarządzanie forum, grafika, tworzenie bazy danych.

Marcin Kot: tworzenie i zarządzanie forum.

Paweł Knapik: Grafika.

Redaktorzy: Jacek Woźniak, Filip Kmiecik.

Projekt tworzony przy współpracy z firmą NCTI.

    Kontakt

    Wszystkie sugestie, opinie i uwagi oraz sprawy techniczne prosimy kierować na nasze adresy mailowe:

  • portal: portal@informatyk.edu.pl

  • forum: forum@informatyk.edu.pl

  • trenażer: egzamin@informatyk.edu.pl

  • wsparcie techniczne: support@informatyk.edu.pl

  • możesz skontaktować się z nami poprzez nasze imienne adresy jeśli nie wiesz z którego adresu powyżej skorzystać: marcin.kot@informatyk.edu.pl, mateusz.zahel@informatyk.edu.pl, michal.kuc@informatyk.edu.pl michal.kutaj@informatyk.edu.pl, marcin.paduch@informatyk.edu.pl